• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis: Del Potro tretíkrát víťazom turnaja ATP vo Washingtone

Washington 5. augusta (TASR) - Argentínsky tenista Juan Martin del Potro sa stal tretíkrát v kariére víťazom turnaja WTA vo Washingtone. Vo finále dvojhry si ako nasadená jednotka poradil s osmičkou "pavúka" domácim Američanom Johnom Isnerom v
05. 08. 2013
Tasr Více zde

Tenis: Husárová a Čchan Chao-čching neuspeli vo finále štvorhry v Carlsbade

Carlsbad 5. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Janette Husárová nezískala svoj 26. deblový titul na okruhu WTA. Spoločne s Taiwančankou Čchan Chao-čching prehrali vo finále štvorhry na hardovom turnaji v kalifornskom Carlsbade s treťou nasadenou americk

Tenis: V Toronte v pondelok slovenské derby, Cibulková proti Čepelovej

Toronto 5. augusta (TASR) - Na tenisovom turnaji WTA v kanadskom Toronte budú diváci v pondelok svedkami slovenského derby. Dominika Cibulková nastúpi v 1. kole dvojhry proti úspešnej kvalifikantke a kolegyni z fedcupového tímu Jane Čepelovej. Zápas za z

Tenis: Najväčšie míľniky v kariére Slovenky Magdalény Rybárikovej

Washington 5. augusta (TASR) - Najväčšie míľniky v kariére slovenskej tenistky Magdalény Rybárikovej. 5. septembra 2005 vyhrala turnaj ITF v talianskom Mestre 17. marca 2008 vyhrala turnaj ITF v ruskom Petrohrade-Vsevoložsku 31. marca 2008 vyhrala turna

Tenis: Rybáriková po úspešnej obhajobe titulu ďakovala trénerovi Huberovi (2)

Washington 5. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková obhájila titul na hardovom turnaji WTA vo Washingtone a získala štvrtú singlovú trofej na hlavnom profesionálnom okruhu. Zverenka trénera Petra Hubera si vo finále dvojhry v noci na p

Tenis: Rybáriková obhájila titul vo Washingtone a získala štvrtú singlovú trofej

Tenis: Rybáriková obhájila titul na turnaji WTA vo Washingtone

Washington 5. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková obhájila titul na hardovom turnaji WTA vo Washingtone a získala štvrtú singlovú trofej na hlavnom profesionálnom okruhu. laFLEŠ-USA-SR-Tenis-Washington-finále-Rybáriková-triumf

Tenis: Čepelová postúpila v Toronte do hlavnej súťaže

Toronto 4. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová sa prebojovala do hlavnej súťaže na turnaji WTA v kanadskom Toronte. Vo finále kvalifikácie si ako nasadená trinástka poradila s Gruzínkou Oxanou Kalašnikovovou po trojsetovej bitke 3:6, 6:0 a
04. 08. 2013

Tenis: Rybáriková vo Washingtone opäť vo finále, čaká ju Petkovičová- SÚHRN

Washington 4. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková postúpila do piateho singlového finále na okruhu WTA. V semifinále dvojhry na hardovom turnaji vo Washingtone ako obhajkyňa titulu deklasovala nasadenú trojku Rusku Jekaterinu Makarov

Tenis: Husárová po postupe do deblového finále v Carlsbade:"Boli sme lepšie" (2)

Carlsbad 4. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Janette Husárová s Taiwančankou Čchan Chao-čching sa prebojovali do finále štvorhry na turnaji WTA v kalifornskom Carlsbade. V semifinále si poradili so štvrtou nasadenou srbsko-slovinskou dvojicou Jelena J

Tenis: Husárová s Čchan postúpili do finále štvorhry na turnaji WTA v Carlsbade