• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis: Görgesová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bruseli (5)

Brusel 22. mája (TASR) - Slovenskej tenistke Dominike Cibulkovej nevyšla generálka na parížske druhé grandslamové podujatie sezóny Roland Garros, keď v 1. kole antukového turnaja WTA v Bruseli prehrala ako nasadená trojka s Estónkou Kaiou Kanepiovou 4:6
22. 05. 2013
Tasr Více zde

Tenis: Pella vyradil v 2. kole turnaja ATP v Düsseldorfe Tipsareviča

Düsseldorf 22. mája (TASR) - V druhom kole tenisového turnaja ATP v Düsseldorfe sa nedarilo najvyššie nasadenému Srbovi Jankovi Tipsarevičovi, ktorý podľahol v dvoch setoch 6:7 (1), 1:6 Guidovi Pellovi z Argentíny. dvojhra - 2. kolo: Guido Pella (Arg.)

Tenis: Pcheng Šuaj postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bruseli (4)

Brusel 22. mája (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Sloane Stephensová (4-USA) - Cvetana Pironková (Bulh.) 6:3, 2:6, 6:3, Kaia Kanepiová (Est.) - Dominika CIBULKOVÁ (3-SR) 6:4, 7:6 (6), Julia Putincevová (Kazach.)

Tenis: Vasselin postúpil do 3. kola turnaja ATP v Nice

Nice 22. mája (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Edouard Roger-Vasselin (Fr.) - Ricardas Berankis (Lit.) 2:6, 6:4, 6:2 mp mf Francúzsko-Tenis-ATP-Nice-2.kolo-výsledok-#

Tenis: Bouchardová postúpila do 3. kola turnaja WTA v Štrasburgu (2)

Štrasburg 22. mája (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Lucie Hradecká (ČR) - Lauren Davisová (USA) 6:2, 6:2, Eugenie Bouchardová (Kan.) - Camila Giorgiová (Tal.) 6:3, 6:0 UPOZORNENIE: Správa je rozšírená o ďalší výsledok. mp mfFrancúzsko-Tenis-WTA-Štrasburg-2.k

Tenis: Rybáriková hladko prehrala v 1. kole turnaja WTA v Bruseli (3)

Tenis: Hradecká postúpila do 3. kola turnaja WTA v Štrasburgu

Štrasburg 22. mája (TASR) - Česká tenistka Lucie Hradecká postúpila do tretieho kola turnaja WTA v Štrasburgu po víťazstve 6:2, 6:2 nad Američankou Lauren Davisovou. dvojhra - 2. kolo: Lucie Hradecká (ČR) - Lauren Davisová (USA) 6:2, 6:2 mp mfFrancúzsko

Tenis: Putincevová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bruseli (2)

Tenis-RG: Kučová postúpila v kvalifikácii Roland Garros: "Užila som si to" (2)

Paríž 22. mája (TASR) - Slovenská tenistka Zuzana Kučová vyhrala v prvom kole kvalifikácie druhého grandslamového podujatia roka Roland Garros nad Chorvátkou Terezou Mrdežovou za 67 minút hladko 6:2 a 6:0. V druhom kole eliminácie na parížskej antuke sa

Tenis: Cibulková prehrala v 1. kole turnaja WTA v Bruseli s Kanepiovou

Tenis-RG: Kučová hladko postúpila z 1. kola kvalifikácie Roland Garros

Tenis: Stephensová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bruseli

Brusel 22. mája (TASR) - Američanka Sloane Stephensová postúpila do druhého kola tenisového turnaja WTA v Bruseli po víťazstve 6:3, 2:6, 6:3 nad Bulharkou Cvetanou Pironkovou. dvojhra - 1. kolo: Sloane Stephensová (4-USA) - Cvetana Pironková (Bulh.) 6:3