• ADIFEX

Gombos v Šanghaji do semifinále

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Gombos v Šanghaji do semifinále

news img

Norbert Gombos postúpil už do semifinále dvojhry na challengeri 100 v čínskom Šanghaji (133 250 USD, tvrdý povrch vonku). Úspešný kvalifikant zvíťazil vo štvrťfinále nad Rusom Alibekom Kačmazovom a vo vyrovnanom zápase ho po otočke zdolal 6:7(2), 7:6(3), 6:4 za 161 minút. Zverenec trénerov Mareka Semjana, Tibora Tótha a kondičného Dávida Olasza si v súboji o postup do finále zmeria sily s deviatym nasadeným Yu Hsiou Hsu z Taiwanu.

Vložené: 06. 09. 2024       Kategória: Aktuality

news img

Chudá obhájila titul na ITF Masters 700 v Rakúsku

V dňoch 11. - 14. 9. 2024 sa napriek nepriaznivému počasiu uskutočnil turnaj ITF Masters 700 v rakúskom Feld am See. Silvia Chudá odohrala dvojhru, v ktorej boli zlúčené hráčky vekových kategórii 30+ a 40+. Po dvoch náročných víťazstvách nad Nemkou Monikou Kellerovou a následne rozhodujúcim víťazstvom nad o 10 rokov mladšou Rakúšankou Sarah Kanduthovou obhájila titul z minulého roka.
15. 09. 2024
Aktuality Více zde

news img

Šramková v Monastire bez titulu

Rebecca Šramková nezískala titul vo dvojhre na turnaji WTA 250 v tuniskom Monastire (267 082 USD, tvrdý povrch vonku). Vo svojom prvom finále na okruhu WTA nestačila na britskú kvalifikantku Sonay Kartalovú a podľahla jej 3:6, 5:7 za rovné dve hodiny. Zverenka trénera Milana Martinca a kondičného Dávida Olasza si výrazne polepšila v rebríčku, keď poskočila o 34 miest nahor. V jeho onlajn vydaní jej aktuálne patrí 102. priečka. Na budúci týždeň by sa mala predstaviť v thajskom Hua Hin na turnaji rovnakej kategórie.